*** Hotel a Restaurace U Martina /ubytovanie Rozmberk nad Vltavou

Hotel Rozmberk nad Vltavou a Restaurace U Martina
 
Tieto stránky nie sú oficiálnou domovskou stránkou hotela u Martina Rožmberk nad Vltavou, ale sprostredkovateľa www.hotel-ubytovani.com

Ubytovanie Rožmberk nad Vltavou : Hotel U Martina
sa nachádza v príjemnom prostredí turisticky zaujímavej historickej obce Rožmberk nad Vltavou. Najdete ho v centre obce súčasne však na brehu Vltavy. Jedná sa o novo zrekonštruovanú historickú budovu zo 13. storočia. Pri posedení na letnej terase s obsluhou sa môžete kochať nielen krásou južných Čiech, ale aj výhľadom na hrad Rožmberk.

Hotel Rožmberk nad Vltavou ubytovanie U Martina:
Ponúkame Vám pohodlné a cenovo dostupné ubytovanie. Izby sú štýlovo ale veľmi komfortne vybavené. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením a farebným televízorom s diaľkovým ovládaním. V zimnom období a chladnejších dňoch roka sú izby vykurované ústredným kúrením. V prípade potreby sa postarajú o ubytovanie celého autobusu (zájazdy). Hostia majú možnosť využiť kompletný servis - pranie osobného bielizne, prístup k internetu. Každá izba je individuálna, originálna a esteticky riešená.

Ubytovanie Rožmberk nad Vltavou Hotel U Martina reštaurácia:
Súčasťou hotela U Martina je štýlová reštaurácia s atraktívnym historickým vzhľadom. Obľúbené sú večerné siesty nad pohárom kvalitného vína (výhradný dodávateľ kvalitných moravských vín z Horných Vestoníc) s dobrým jedlom. Ale aj ponuka českého kvalitného piva značky Pilsner Urquell.

Rožmberk nad Vltavou ubytovanie Hotel U Martina služby:
Hotel U Martina má vlastnú uzamykateľnú parkovaciu plochu vyhradenú len hotelovým hosťom Priamo v hoteli nájdete požičovňu bicyklov, kanoí a raftov. Hostia môžu využiť vyhradený grilovací kút s roštom a ohniskom. Nové wellness štúdio (sauna, whirlpool, solárium). Hitom služieb v hoteli je samoobslužné grilovanie na terase pod holým nebom s romantickým výhľadom na osvetlený hrad Rožmberk.

Novou službou je požičiavanie bicyklov ubytovaným hosťom ZADARMO.

Lyžovanie na Sternstein - Zimné pobyty s lyžovaním v Rakúsku

"Príďte sa nechať rozmaznávať históriou a službami ..."
Hotel Rozmberk nad Vltavou a Restaurace U Martina - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Rozmberk nad Vltavou a Restaurace U Martina - hotel má reštauráciuHotel Rozmberk nad Vltavou a Restaurace U Martina - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Rozmberk nad Vltavou a Restaurace U Martina - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Rozmberk nad Vltavou a Restaurace U Martina - možnosť pripojenia na internetHotel Rozmberk nad Vltavou a Restaurace U Martina - k dispozícii letná terasaHotel Rozmberk nad Vltavou a Restaurace U Martina - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Rozmberk nad Vltavou a Restaurace U Martina - akceptuje creditné karty VISAHotel Rozmberk nad Vltavou a Restaurace U Martina - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Rozmberk nad Vltavou a Restaurace U Martina -  pravidelná diskotéka - tanec - zábavaHotel Rozmberk nad Vltavou a Restaurace U Martina - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Rozmberk nad Vltavou a Restaurace U Martina - Izby s vlastnou toaletouHotel Rozmberk nad Vltavou a Restaurace U Martina - Iybz sú vybavené televízorom